• https://www.facebook.com/ucuzbiletciniz
 • https://www.twitter.com/ucuzbiletciniz.com
  • TEK NOKTADAN TÜM DÜNYA'YA; SEYAHATİNİZİ PLANLIYORUZ.
  • 0216 373 17 17 & 0216 353 55 55 & 0542 596 55 60
  • VİZESİZ SEYAHATLER
  • 0216 373 17 17 & 0216 353 55 55 & 0542 596 55 60

Anasayfa


     Balkanlarda 3 Ülke

   
Fiyat : 1899 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
VİZESİZ 4 gün 3 gece Pegasus ile 11 Mayıs 22–29 Haziran 13-20-27 Temmuz 03-10-17-24 -31 Ağustos 14-21-28 Eylül 05-12-19-26 Ekim 02-09-16-23 Kasım
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

** VİZESİZ **

Balkanlarda 3 Ülke
3*&4* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama

Arnavutluk – Makedonya – Kosova Turu

Pegasus Havayolları İle

Ohrid (2) - Üsküp (1)

 3 Gece 4 Gün 

(Tiran gidiş - Priştine dönüş)


1.Gün İstanbul-Tiran-Ohrid

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar kontuarında Pegasus havayolu check-in kontuarı önünde saat 13.00’da buluşma bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Pegasus’un PC 283 tarifeli uçuşu ile 15.30’de Tiran‘a hareket saat 16.20’de varışımızı takiben pasaport işlemlerimiz yaptırıp, panoramik Tiran turumuz için havalimanından ayrılıyoruz. Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yapacağımız panoramik turda Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Janna Nehri görülecek yerler arasındadır. Burada verilecek serbest zamanın ardından toplanma ve Makedonya’nın sayfiye kenti Ohrid‘e hareket. Varışımızın ardından ardından panoramik Ohrid turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında; Bizans döneminin Ohrid’deki en önemli kilisesi St. Panteleimon, günümüzde hala konserler için kullanılan Aya Sofya Kilisesi, Aziz Bakire Meryem Kilisesi, 13. yüzyıl Doğu Hıristiyanlığı’nın en görkemli mabedlerinden Aziz Bogorodica Perivleptos, Samoil Kalesi, Çınar Meydanı, Ohrid Pazarı ve Roma döneminden kalma anfi tiyatro gibi yerler görülecektir. Turun bitiminde otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.Gün Ohrid (Resne-Manastır-St.Naum)

Uyandırma ve kahvaltının ardından, siradaki extra turumuza baslamak üzere aracimiza geciyoruz. ( 35 € Yemekli ) Turumuzda öncelikle St. Naum’a varıyoruz. Burada bölgenin en önemli azizlerinden biri olan St. Naum Manastırı ve Sarı Saltuk Türbesi‘ni ziyaret ediyoruz. Buradaki enfes manzara adeta nefesinizi kesecek niteliktedir. Ardından Resne’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan olan Resne’li Niyazi’nin Sarayını ziyaret ediyoruz. Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Camii’yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’niziyaret ediyoruz. Bu turumuzda öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Turun bitiminde Ohrid’e ve otelimize transfer.Dileyen misafirlerimiz ile Makedon gecesi turumuzu gerçekleştiriyoruz ( 35 € )

3.Gün Ohrid-Kalkandelen-Üsküp

Sabah uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından başkent Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde ziyaret edeceğimiz Tetovo(Kalkandelen)‘da Kanuni’nin vezirlerinden Sersem Ali Baba tarafından 16. yüzyılda kurulan Bektaşi Harabati Baba Tekkesi’ni ve bir mimari eser olan Alaca Camii’yi ziyaret ediyoruz. Kalkandelen turumuzun ardından Üsküp‘e hareket. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp’te göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Han,Sulu Han, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü bulunmaktadır. Üsküp şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4.Gün Üsküp-Prizren-Priştina-İstanbul

Uyandırma, odaların boşaltılması ve kahvaltının ardından Prizren‘e hareket. Balkanlar’ın belki de en güzel ve en şirin kentlerinden birisi olan ve Osmanlıların 37 cami inşa ettikleri Prizren’de göreceğimiz ilk eser süslemeleriyle ünlü Sinan Paşa Camii’dir. Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tarafından son dönemlerde restore edilen Gazi Mehmet Paşa Hamamı’nı ziyaret ettikten sonra yemek ve alışveriş gibi ihtiyaçlarınız için serbest zaman. Rehberimizin bildireceği toplanma saatinde Priştina Havalimanı’na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus havayoluna ait PC 346 sefer sayılı uçuş ile saat 18.00’de İstanbul’a hareket 20.30’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 • Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW)-Tiran(TRN)-Priştine(Prn) - Istanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Seçilen kategori otellerde 3 gece kahvaltı dâhil konaklamalar
 • Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Panoramik şehir turları
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 • Özel Seyahat sağlık sigortası (15 Euro)
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
 • Opsiyonel turlar
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

İptal & Değişiklik:

 • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 31 gün öncesine kadar kesintisiz iade ile iptal yapılabilmektedir.

 • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 30 – 16 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur bedelinin % 50 ‘si kesintiye uğrar , kalan % 50 iade edilir.

 • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 15 – 0 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur bedelinin % 100 ‘ü kesintiye uğrar , iade yapılmaz

Önemli;

BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZA  SCHENGEN VİZESİ  GEREKMEMEKTEDİR. 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.34888.3823
Euro10.154410.1951
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret28156
Takvim
Hava Durumu