• https://www.facebook.com/ucuzbiletciniz
 • https://www.twitter.com/ucuzbiletciniz.com
  • TEK NOKTADAN TÜM DÜNYA'YA; SEYAHATİNİZİ PLANLIYORUZ.
  • 0216 373 17 17 & 0216 353 55 55 & 0542 596 55 60
  • VİZESİZ SEYAHATLER
  • 0216 373 17 17 & 0216 353 55 55 & 0542 596 55 60

Anasayfa


     İTALYA MİLANO - COMO TURU

   
Fiyat : 499 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
YAZ BOYU KİŞİ BAŞI
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

COMO

Atlas Global Hava Yolları Tarifeli Seferi ile…

 08,15 Ocak, 12, 26 Şubat, 12,26 Mart, 09, 23, 30 Nisan, 14,21 Mayıs, 11 Haziran 2020   20, 27 Kasım, 11 Aralık 2020 hareket… 2 Gece

 

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI DAHİL!***

 

1.Gün   İSTANBUL – MİLANO – COMO

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Atlas Jet kontuarı önünde saat 07.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Atlas Hava Yolları’nın KK6063 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.35’te Milano’ya hareket ve yerel saat ile 11.35’te varışımıza Panoramik Como şehir turu için hareket. Como Gölü, Alp dağlarının eteklerinde yer alan, dünya jet sosyetesinin vazgeçilmez tatil yerlerinden olan yeşilin mavi ile buluştuğu cennetten bir köşedir.Tur sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Lugano – İsviçre  turu (45 Euro). İsviçre’nin Ticino kantonunda göl kenarında yer alan Lugano kentinde İtalya dokusundan uzaklaşmadan İsviçre kültürünü yaşayabilirsiniz. Tur sonrasında otele transfer.

 

2.Gün   COMO

Sabah kahvaltısı sonrasında arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Milano ve Outlet turuna katılabilirler (75 Euro). Öncelikle Outlet turu yapılacaktır. Ardından Panoramik Milano şehir turu düzenlenecektir. Avrupa’nın moda başkentlerinden biri olan Milano, bunun yanı sıra mutfağı, operası, kiliseleri ve büyük usta Leonardo Da Vinci’nin Son Akşam Yemeği freskosu gibi paha biçilemez sanat eserleriyle de öne çıkıyor. İtalya’nın iş ve finans başkenti olsa da alışveriş, gece hayatı ve yeme içme deneyimi için de doğru adres olan Milano’da ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano görülecektir. Tur sonrasında otele geri dönüş için transfer.

 

3.Gün  COMO – MİLANO–İSTANBUL

Kahvaltımızın ardından, otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, Malpensa havalimanına transfer oluyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Atlas Hava Yolları’nın KK6064 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.55' de İstanbul' a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19.45' te  varış ve turumuzun sonu.  

 

 

 

 

3* Oteller

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

14 Ocak,  28 Şubat

199 Euro

100 Euro

199 Euro

165 Euro

01 Mart & 31 Aralık

229 Euro

122 Euro

229 Euro

165 Euro

01Nisan, 30 Haziran

249 Euro

145 Euro

249 Euro

165 Euro

01 Temmuz,  15 Ocak

299 Euro

165 Euro

299 Euro

165 Euro

 

** Como konaklamaları  Lomazzo, Varese, Monza bölgelerinden birinde sunulmaktadır.

 

 

*** BAĞLANTI VEREN ŞEHİRLER:

ANTALYA, BODRUM, İZMİR, KONYA, TRABZON, ADANA, KAYSERİ, KIBRIS

 

Notlar;

İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.

Bağlantı kampanyamız 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.

Gruplarda bağlantı kampanyası geçerli değildir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 • —Türk Hava Yolları ile İstanbul (IST) – Milano – İstanbul (IST) gidiş dönüş İkram dahil uçak bileti
 • —Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli,
 • —Belirtilen kategori otellerde 2 gece oda kahvaltı bazında konaklama,
 • —Havaalanı – otel – havaalanı transferleri,
 • —Panoramik  Como şehir tanıtım turu,
 • —İstyatur profesyonel rehberlik hizmetleri
 • —Otel vergileri & Turist şehir vergileri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 • — Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
 • — İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)
 • — Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
 • — Yurt dışı çıkış vergisi, 15 TL
 • — İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro )

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

***Tur Programımız minumum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acentanız aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

 

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentanız tarafından bildirilecektir.

 

***Fuar, kongre, konser,etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

 

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

 

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından İstyatur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

 

***Ekstra turlar , servis aldığımız yerel acenta tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

 

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

 

*** İstyatur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. İstyatur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

Vize

****T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan İstyatur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

 

****T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

****Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

 

****18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

İptal & Değişiklik :

 • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 31 gün öncesine kadar kesintisiz iade ile iptal yapılabilmektedir.
 • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 30 – 16 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur bedelinin % 50 ‘si kesintiye uğrar , kalan % 50 iade edilir.
 • Komisyon oranı yada kampanyası ne olursa olsun tüm programlarımızda tur hareket tarihinden 15 – 0 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur bedelinin % 100 ‘ü kesintiye uğrar , iade yapılmaz.

 

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.34888.3823
Euro10.154410.1951
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret28156
Takvim
Hava Durumu